Të shtëna me armë në Itali, plagoset 27-vjecari nga Shqipëria

Kliko per me shume info

policia-italiNjë i ri shqiptar është plagosur gjatë një konflikti në qytezën Muggio të Italisë.

Ai është 27-vjec nga Shqipëria, por mediat italiane nuk kanë bërë me dije emrin e tij.

Kliko per me shume info

I riu u qëlluar me armë zjarri në gjoks pas një sherri banal me disa persona të tjerë.

Mediat italiane shkruajnë se nuk përjashtohet as mundësia e një atentati të mundshëm. Ata shtojnë se shqiptari është shtruar me urgjencë në spitalin e Monzës për kurim të specializuar.
Ndërkohë, policia njofton se ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Autorët kanë qenë disa dhe janë larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.