Armando Sadiku publikon videomesazhin për të gjithë tifozët

Kliko per me shume info

sadikuuuGolashenuesi i Shqiperise ne ndeshjen me Rumanine, Armando Sadiku ka një mesazh për të gjithë tifozët: Ia dedikon atyre fitoren me Rumaninë.

“Kjo fitore shkon për ju. Ne jemi krenarë që ju përfaqësojmë ju dhe do të jemi gjithmonë krenarë sa herë që ta jepet mundësia”, thotë Sadiku në videomesazhin e tij.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here