Tjetër arë me kanabis, Berisha: Janë të Saje qorrit dhe Edvin Shullazit!

Kliko per me shume info

are-kanabisiIsh-kryeministri Berisha ka publikuar edhe sot një parcelë me lëndë narkotike të llojit kanabis. Berisha sjell thuajse cdo ditë foto të tilla ku akuzon se ato janë arat me kanabis të PS-së.

“Ne arat e kanabisit te Saje qorrit dhe Edvin Shullazit! sb” shkruan Berisha në postimin e tij.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.