Agon Amiga: Seksi me Afërdita Dreshajn më shkatërroi martesën

Kliko per me shume info

agon-amigaKëngëtari nga Kosova, Agon Amiga në një intervistë për emisionin “Prive” tregon sesi një histori e momentit me Afërdita Dreshajn i shkatërroi martesën. Amiga thotë se, qëllimisht Dreshaj flirtoi me të për ta çua në ndarje.

Pavarësisht se mediat publikuan biseda hot të tij dhe këngëtares Dreshaj, kjo e fundit e ka mohuar të ketë pasur lidhje me Agonin. Por, ky i fundit pranon se gjatë një bashkëpunimi artistik me këngëtaren nga Mali i Zi, u kthye në një histori dashurije të të dyve.

Kliko per me shume info

“E nisa bashkëpunimin pa ndonjë qëllim të keq, apo ndonjë arsye. Por ajo ka pasur qëllimin e saj dhe që mua më ka kushtuar shumë”, tregon Agon Amiga.
“Në fillim jam ndjerë i tronditur se kanë dalë sende intime dhe private që me ish-kolegen i kemi pasur. Ajo ka pasur një arsye me bo ndarjen time me gruan dhe ia ka arrit qëllimit”, përfundon ai.

Në këngën e tij “Qyqek”, Agon Amika tregon pikërisht historinë me Afërdita Dreshajn. Pas kësaj ka ardhur dhe reagimi i Afërditës e cila në Twtter ka shkruar me ironi: “Më pyet nëse në më intereson?”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.