Albano Bogdo braktis spektaklin në gjysmë përshkak të gjendjes shëndetësore

bogdo-300x300 (1)Spektakli i humorit “Apartamenti 2XL” ka shënuar natën finale të këtij sezoni.
Soni Malaj, Rozana Radi dhe Endri dhe Stefi Prifti ishin të ftuarit e famshëm ndërsa u vërejt mungesa e aktorit Albano Bogdo, shkruan GazetaExpress.

Albano ka braktisur spektaklin në gjysmë përshkak të gjendjes së tij shëndetësore dhe kjo solli shqetësimin e shumë ndjekësve të këtij spektakli.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga i dashuri biznesmen, Françeska Jaçe ekspozon gjoksin
Kliko per me shume info

Julian Deda përmes profilit të tij në “Instagram” ka informuar publikun se çdo gjë është në rregull dhe se Albano tani është mirë.

Sezoni i ri i “Apartamentit 2XL” me sezonin tjetër nis në tetor.

13349170-10207610242267154-672735086-n_1464768550-2965714

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here