Alanis Morissette pozon krejtësisht nudo nën ujë

Kliko per me shume info

alanaisKengetarja Alanis Morissette nuk është nga ato femra që shokojnë ndjekësit e saj në Instagram.

Megjithate, të martën këngëtarja bëri një përjashtim dhe postoi një foto nudo nën ujë.

Kliko per me shume info

42-vjeçarja kishte synim që të tregonte barkun e saj të madh, ndërsa me duar kishte mbuluar gjoksin.

Kanadezja po pret fëmijën e saj të dytë me bashkëshortin Mario ‘Souleye’ Treadway, edhe ai muzikant. Çifti është martuar në vitin 2010.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.