Korcë, furgoni aksidenton me vdekje kalimtarin, arrestohet autori

aksident1Nje aksident me vdekje ka ndodhur diten e sotme ne Korce ndersa ne pranga ka rene autori i ngjarjes.

Më datë 30/06/2016 jemi njoftuar se në aksin rrugor Korçë-Dishnicë, shtetasi Edion G, rreth 38 vjeç, banues në

Kliko per me shume info

fshatin Barç- Korçë, duke drejtuar automjetin tip “Mercedes-Benz Sprinter” me targë AA319CA, ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin P.T, banues në lagjen nr 10, Korçë.

LEXO EDHE:  EMRI/ Sulmoi me thikë trajnerin e Tiranës, arrestohet 47-vjeçari

Sipas burimeve zyrtare mesohet se drejtuesi i mjetit, ndodhet i shoqëruar nga forcat e Policisë. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje, dhe sipas policise, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here