Aksidenti i rëndë me makinë, jashtë rrezikut këngëtarja shqiptare

aksidentiiAksidenti mbrëmjes se djeshme u duk të jetë tejet i rëndë për Fjolla Morinën, por fatmirësisht gjendja e saj është rrezikut për jetën.

Lajmi është konfirmuar nga shoqja e saj, Donjeta Kosumi-Kallashi.

Kliko per me shume info

“Pershndetje Miq dhe fansa Fjolla Morina eshte mir gjendia e saj po permisohet ju falminderit shum”, ka shkruar Kallashi në Facebook duke postuar një foto së bashku më Fjollën.

Kallashi ishte ajo që e kishte konfirmuar lajmin që Fjolla ishte aksidentuar dhe ishte dërguar me emergjencë në Shkup.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.