Aksident masiv në Tiranë-Durrës, përplasen katër automjete

Kliko per me shume info

aksidenti-autostradeKater automjete jane perplasur kete fundjave ne autostraden Tirane-Durres.
Edhe kjo e diele ka shenuar keshtu incidente ne rruge duke bllokuar edhe trafikun per disa ore.

Nje veture eshte goditur nga nje fuoristrade nga pas ndersa dy makina te tjera kane goditur fuoristraden nga pas duke pesuar demtime materiale.
SËRISH AKSIDENT, KËSAJ RRADHE MASIV NË RRUGËN “TIRANË-DURRËS”!!!!

KËSAJ RRADHE JANË 4 AUTOMJETE QË JANË PËRPLASUR NJËRA ME TJETRËN PËR SHKAK TË MOSRESPEKTIMIT TË DISTANCËS.
SËRISH ËSHTË KRIJUAR NJË TJETËR RRADHË KILOMETRIKE PAS ASAJ TË SHKAKTUAR NGA AKSIDENTI I NDODHUR PARA NJË ORE PO NË TË NJËJTËN RRUGË, raportohet nga harta dixhitalee aksidenteve rrugore.
Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet ne lidhje me shkakun e aksidentit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.