Aksidentohet familja në Shkodër, dy në gjendje të rëndë

Kliko per me shume info

aksident-shkoderNjë aksident i rëndë ka ndodhur sot në Shkodër, ku një makinë ku udhëtonin 4 anëtarë të një familje ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:30 në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit.

Shkak është bërë një motor që i ka prerë rrugën makinës, duke bërë që drejtuesi i mjetit të humbas kontrollin duke u përplasur.

Kliko per me shume info

Mësohet se 4 anëtarët e familjes Orteku kanë mbetur të plagosur, 2 prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë, shkruan shekulli.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë për rrethanat e plota të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.