Aksident në zonën e plazhit në Durrës, s’ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në zonën e plazhit Durrësi, fatmirësisht pa viktima.

Dy makina janë përplasur me njera tjetrën dhe dëmet materiale kanë qënë të shumta.

Kliko per me shume info

AKSIDENT-DURRES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.