Aksident me motor, vdes 25-vjecari ne Tirane

Kliko per me shume info

policia2015 Një 25-vjeçar humbi jetën sot në kryeqytet, për shkak të një aksidenti me motor.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Farkës, ku I.B. është rrëzuar me teksa udhëtonte me motorin e tij tip “Kavasaki”.

Kliko per me shume info

25-vjeçari ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të marra.

Ndërkohë, policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.