Përgjimet rikthejnë tensionet mes zyrtarëve, Visho Ajazi në zyrën e Llallës

Kliko per me shume info

llalla-visho-ajaziProkurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, po zhvillon një takim me Kreun e SHISH, Visho Ajazi. Mendohet se në fokus të takimit është çështja e përgjimeve.
Takimi vjen pas pezullimit nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Haki Çako dhe pas përplasjes prokurori, gjykatë dhe polici për çështjen e përgjimeve.
Në takim është i pranishëm Prokurori i Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj dhe Prokurori i Tiranës Petrit Fusha. Mësohet se takimi po zhvillohet në Prokurorinë e Përgjithshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.