Ja cila është “Fotoja e Ditës” për kryeministrin Rama

ramaEdi Rama në profilin e tij në Facebook ka postuar një foto të cilën e ka titulluar FOTO E DITES.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

FOTO-LAJM/ Gjeni cili është personi pas shpinës së Enver Hoxhës?

Në rrjetin social është publikuar kjo foto e diktatorit Enver Hoxha dhe pas tij ...