Merr fund lumturia pas martesës, vajza zbulon diçka tronditëse te bashkëshorti

peddNjë vajzë 24-vjeçare nga Carshalton, u martua me njeriun e saj të zemrës, por pas disa kohësh ajo zbuloi diçka tronditëse.

Pas martesës, çifti vendosi të shkonte për muaj mjalti, e pikërisht gjatë kësaj kohe, vajza zbuloi se i bashkëshorti i saj nuk ishte ai që ajo mendonte.
Gjatë këtij udhëtimi Jazmin zbuloi se bashkëshorti i saj Jason Cullen ishte një pedofil. Këtë zbulim që e tronditi, ajo e bëri nga laptopi i tij, ku gjeti shumë foto fëmijësh të cilat ai i përdorte për fantazitë e tij seksuale.
Sipas medieve ndërkombëtare, më pas ajo zbuloi gjithashtu se personi që ajo ishte martuar kishte qenë i dënuar edhe më parë për pedofili, por pasi ishte liruar nga burgu ai kishte ndërruar identitet.
Vajza e ka paditur sërish në polici dhe ka kërkuar menjëherë divorcin prej tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

2421815.main_image

Fle lakuriq në një shtrat me djalin 16- vjeçar, ja kritikat poshtëruese ndaj nënës

Pasi foli për rastin e saj dhe bëri pyetjen nëse kjo është ...