Cfarë na shesin në karburante? Makina shpërthen në flakë pasi u mbush me naftë

3

shperthimi-fierFIER – Një automjet u përfshi nga flakët në qytetin e Fierit. Incidenti shtron edhe njehere pikepyetjen mbi cilesine e mallit qe sheshin pikat e ndryshme te karburantit ne Shqiperi.

Ngjarja e sotme ndodhi në një nga rrugët kryesore të qytetit pak caste pasi makina ishte furnizuar ne nje pike karburanti.

Kliko per me shume info

Drejtuesi i mjetit me targa AA 351 MI, Arben Mone sapo kishte furnizuar mjetin e tij në një pikë karburanti, kur me pas automjeti është përfshirë nga flakët e zjarrit.

Drejtuesi i mjetit Arben Mone ka mundur që të dalë nga automjeti, pa pësuar lëndime, por makina është djegur plotësisht.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e shërbimit zjarrfikës, të cilët kanë shuar zjarrin, ndonëse automjeti është shkrumbuar.

Për këtë ngjarje kanë nisur hetimet, por dyshohet se cilësia e dobët e karburantit të jetë bërë shkak për djegien e automjetit.

3 COMMENTS

  1. ketu shesin ilacet qe oerdoren per kafshet ua shesin njerzve per zemundjet e zemres dhe po pyet njeri ckarburante shiten prandaj themi ska shtet dhe skemi per tu bere ndonjeher ne jemi vetem per prostitucjon per droge dhe per te vjedhur dhe per llafe sidomos per politike sna e ha qeni shkopin I dime te gjitha jemi te paret

    • Edhe ju problemet e njejta si ne ne Kosove..oh tash mu kujtua qe te gjith jem shqiptare andaj I kem problemet e njejta.

  2. Ne fakt me nje ordiner si Gazmend Osmani qe kane vendosur te kontrolloje karburantet,flake ka per ta bere gjitheandej

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.