Elvana Gjata ndryshon look-un, ja pamja e re e këngëtares

Elvana është shndërruar në një biondinë me rrica. Ky ndryshim duket se e la lumturuar pa masë këngëtaren. Në Snapchat, ajo ka shpërndarë video e foto teksa luan me rricat e saj bionde.

elvana-floket

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nuk e kemi parë asnjëherë, por ja kush është bashkëshortja e Adi Krastës

Ai është një nga personazhet më të dashur të ekranit dhe prej ...