Aurela Hoxha foto në të brendeshme me një femër tjetër të zhveshur

Kliko per me shume info

aurela-hoxhaAurela Hoxha duket se ka vendosur ti mbajë në tension fansat e saj.

Pak kohë pas lajmit se martesa e saj disa vjecare mori fund, bukuroshja pozon e zhveshur.

Kliko per me shume info

Jo vetëm kaq, por ajo ka pozuar në mëngjes, vetëm në të brendshme teksa luan me një femër tjetër po të zhveshur.

Ndërkohë që nuk dihet kush është bukuroshja pranë Aurelës, për këtë të fundit mund të thuhet se duket seksi dhe mjaft e lumtur në praninë e shoqes së saj./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.