Fotoja e shqiptarit që ngacmoi seksualisht 9 vajza minorene në Londër

maniaku-shqiptar-ne-angli47-vjeçari shqiptar, Giorge Zhukas,  i cili u dënua me 18 muaj burg në Angli pasi pranoi se ka ngacmuar seksualisht të paktën 9 vajza 13-vjeçare nëpër autobusët urbanë në veri të Londrës.

Sic raportojne mediave britanike, emri i tij do të jetë në listën e maniakëve seksualë për 10 vjet dhe ai do të deportohet në Shqipëri sapo të përfundojë dënimin me burg.

4 nga ngacmimet nuk u denoncuan prej viktimave, por prokurorët i regjistruan pasi panë pamjet e kamerave të sigurisë së autobusëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-postieri dënohet me burg për vjedhjet e bëra 2 muaj pas largimit nga puna

Ish-postieri dënohet me burg për vjedhjet e bëra 2 muaj pas largimit nga puna

Një ngjarje absurde ka ndodhur në Kukës, ku një ish-kryetar dege të ...