Moti i keq, ja si është gjendja në Rrugën e Kombit

Të gjtihë shoferët që udhëtojnë në Rrugën e Kombit nuk duhet ta teprojnë në këto ditë me shpejtësinë. Në shumë pika ka rrëshqitje dherash nga skarpatet e maleve dhe bllokime të rrugës, përveç vendeve me ngrica nga akulli.rruga-kombit1

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja cila është “Fotoja e Ditës” për kryeministrin Rama

Edi Rama në profilin e tij në Facebook ka postuar një foto ...