Moti i keq, ja si është gjendja në Rrugën e Kombit

16
Kliko per me shume info

Të gjtihë shoferët që udhëtojnë në Rrugën e Kombit nuk duhet ta teprojnë në këto ditë me shpejtësinë. Në shumë pika ka rrëshqitje dherash nga skarpatet e maleve dhe bllokime të rrugës, përveç vendeve me ngrica nga akulli.rruga-kombit1

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here