Zhvishet edhe Mimoza Shkodra

0

mimoza-shkodraAjo nuk shquhet për skandale apo veshje të tepruara, duket e bukur edhe kur është e veshur, e thjesht gjithmonë, shkruan Kosovarja për këngëtaren e mirënjohur e shumë të pëlqyer Mimoza Shkodrën.Në kohën e fundit edhe ajo dëshiron të duket më shumë seksi dhe ia ka dalë edhe në këto foto, tek i zgjodhëm për ju. Përveç zërit Mimoza duket se ka dhe stil shumë të veçantë, e veçantë duket edhe me pamje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.