Elvana Gjata “cmend” Prishtinën, në koncert me veshje transparente

elvana-gjataKëngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata, ka përformuar mbrëmjen e kaluar në ndejën e fundvitit të organizuar në Prishtinë.IPKO ka përmbyllur një tjetër vit të suksesshëm me një ndeje të organizuar në kryeqytetin kosovar e ku ka përformuar, Live, një nga këngëtaret më të kërkuara në vitet e fundit, Elvana Gjata.

Paraqitja e Elvanës ishte për tu mbajtur mend. Shumë origjinale dhe shpërthyese, si gjithnjë.

Elvana përformojë me një fustan të zi, transparent, të punuar nga kreatori Valdrin Sahiti. /Expres.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

bleona-qerreti-pija

Bleona Qerreti ngacmon Jean Claude Van Damme, ja për çfarë bëhet fjalë…

Bleona Qerreti gjithmonë afër skandaleve! Këtë herë ajo përflitet të ketë ngacmuar ...