Barcelona i prish kontratën lojtarit “tifoz” të Realit, 3 orë pas zyrtarizimit

barcelona-tifoz-realiReagimet e shumta nga mediat spanjolle ka pasur pas Barcelona ka nënshkruar me një lojtar që simpatizon Real Madridin, duke bërë që katalanasit menjëherë t’i shkëpusin kontratën lojtarit Sergi Guardiola.

Bëhet fjalë për skuadrën Barcelona B, e cila mbledh lojtarët e rinj që dalin nga La Masia, akademia e Barcelonës. Kjo skuadër sot ka nënshkruar me Sergio Guardiola, por ky i fundit është vërtetuar se është një tifoz i Real Madridit, gjë që ka shtyrë katalanasit t’ia shkëpusin menjëherë kontratën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

cristiano-messi19

Kristiano Ronaldo më i miri në botë… sërish

Duke mundur Gareth Bale dhe Antoine Griezmannin, ylli portugez arriti të fitonte ...