Miranda Kerr ofron puthje për të gjithë

Kliko per me shume info

miranda15Miranda Kerr tregoi për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale se përse e meritonte titullin “supermodele”.

Bukuroshja 32-vjeçare australiane postoi një “selfie” nga Los Anxheles, ku u dhuron puthje të gjithë fansave.

Kliko per me shume info

Ky postim u pasua me dy të tjerë, ku ish-bashkëshortja e aktorit britanik, Orlando Bloom tregon linjat e saj perfekte.

Javën e kaluar, Miranda iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve të vet në Tëitter, ku foli për bukurinë dhe ushqimin e shëndetshëm.

“Nuk besoj tek reduktimi i kalorive, besoj tek ushqimi i shëndetshëm i trupit dhe aktiviteti fizik”, shkruante ndër të tjera ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.