Kombëtarja bashkon politikën, Nishani, Basha e Meta bashkë në Presidencë

Kliko per me shume info

basha-berishaCeremonia e dhenies se titullit “Nderi i Kombit” per kombetaren shqiptare ne Presidence, pas kualifikimit ne europian, duket se ka bashkuar politiken. 

Kreu i shtetit Bujar Nishani, kryetari i Kuvendit Ilir Meta dhe kryetari i opozites Lulzim Basha, kane pozuar se bashku ne presidence me djemte e kombetares.


Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.