Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi bashkë në Amerikë, publikojnë foto

elvana-floriKëngëtarët Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi do të qëndrojnë për tre ditë bashkë në Chicago.

Atje ata do të mbajnë koncert për shqiptarët.

Në Chicago komuniteti shqiptar do të ketë mundësinë që të dëgjojë hitin “Kuq e Zi”.

Të shumëpërfolurit për një lidhje, Flori dhe Elvana, janë të shoqëruar edhe nga menaxheri dhe DJ i tyre, Andy Gramm.

Ky do të jetë një prej koncerteve të ralla të yjeve shqiptare në Amerikë.

Kliko per info fb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

bela

Ja si provokon Bella Hadid