E pabesueshme, iPhone 6S thyen kufijtë e teknologjisë

Ja risia që sjell iPhone 6SProjekti për e Iphone 6S është me të vërtet mahnitës.

Projekti në fjalë ka të bëjë me një smartphone, që vjen me ekran transparent ku një veçori tjetër e tij do të jetë edhe elasticiteti.

Kliko per me shume info

Pra mund të përthyhet dhe mund te rikthehet sërish në formën fillestare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.