Luana Vjollca tejkalon limitet

luana-vjollca2015Me provokime pertej cdo limiti, bukuroshja Luana Vjollca ka pershendetur fansat e saj.

Bukuroshja e cila vitet e fundit eshte angazhuar se tepermi ne imazh, stil dhe muzike, ka publikuar disa foto te reja te saj, ku nxjerr ne pah gjoksin, vithet dhe fizikun e saj te lakmueshem, citon lajmifundit.al. Luana ka bere me dije se fotot vijne nga paskuintat e Summer Fest.
Kliko per info Kliko per ofertat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

kall

Kallashi në skena lezbikesh

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi-Kallashi, ka realizuar disa foto të nxehta me ...