Luana Vjollca tejkalon limitet

luana-vjollca2015Me provokime pertej cdo limiti, bukuroshja Luana Vjollca ka pershendetur fansat e saj.

Bukuroshja e cila vitet e fundit eshte angazhuar se tepermi ne imazh, stil dhe muzike, ka publikuar disa foto te reja te saj, ku nxjerr ne pah gjoksin, vithet dhe fizikun e saj te lakmueshem, citon lajmifundit.al. Luana ka bere me dije se fotot vijne nga paskuintat e Summer Fest.
Kliko per info fb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Picture Shows: Chloe Ferry  November 27, 2015
 
 'Geordie Shore' star Chloe Ferry spotted on a night out with friends in Newcastle, England. Chloe wore a top that showed off her pierced nipple as she hit three clubs - Players Bar, Tiger Tiger Newcastle and Bijoux.
 
 Exclusive All Rounder
 WORLDWIDE RIGHTS
 
 Pictures by : FameFlynet UK © 2015
 Tel : +44 (0)20 3551 5049
 Email : info@fameflynet.uk.com

Chloe Ferry transparente pa recepeta