Zëvendësuesi i Pirlos tek Juve, vjen nga Reali?

Kliko per me shume info

ıscoMesfushori Andrea Pirlo pritet të largohet nga skuadra e Juventusit në merkaton e verës, dhe drejtuesit e skuadrës nga Torino janë duke menduar për zëvendësimin e saj.

Juventus e ka identifikuar mesfushorin e Realit, Isco si pasardhës të Pirlos.

Kliko per me shume info

I vështirë duke nënshkrimi më këtë futbollistë, pasi në kohët e fundit ka qenë gjithnjë në formacionin bazë të Real Madridit.

Isco ishte pjesë e skuadrës së Malagas, ku më pas u transferua në Real Madrid dhe edicionin e fundit ka shkëlqyer në fanellën e kësaj skuadre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.