Zëdhënësja e Berishës, Erla Mëhilli, zhvishet në plazh

Kliko per me shume info

erla-mehilli-plazhErla Mehilli, zedhenesja e deputetit dhe ish-kryetarit te PD, Sali Berisha, ka publikuar disa imazhe simpatike nga plazhi.

Erla e cila njihet per bukurine e saj ka pozuar me rroba plazhi ndersa foton e ka hedhur ne Instagram.

Kliko per me shume info

“Duke pritiur diellin”, ka shkruar Erla ne dicituren e fotove.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.