Xhaka viziton Kosovën

Kliko per me shume info

taulant-xhaka2015Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka, zbarkon në Kosovë.

Futbollisti i Përfaqësueses së Zvicrës dhe i skuadrës së Bundesliga I, Borussia Monchengladbach, po e vizon Prishtinën.

Kliko per me shume info

Ai është takuar me shumë miq të tij. Më poshtë mund të shihni edhe një foto të realizuar me gazetarin Fatos Dili.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.