Vrasja e policit në Lazarat, ja kush janë tre të kërkuarit e fundit

Kliko per me shume info

lazaratPas kapjes se dy vëllezërve Arbion dhe Alban Aliko në Gjirokastër, forcat speciale RENEA dhe FNSH, janë përqëndruar sërish në kërkimet për arrestimin e tre personave të fundit të kërkuar.

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ende në listën e të kërkuarve, Bervin Bashon, Ani Hirin, dhe Bajram Bocin.

Kliko per me shume info

Ndërkaq burime nga organi i akuzës thanë se gjatë hetimeve të ditëve të fundit janë gjetur dhe siguruar prova të pakundërshtueshme për të arrestuarit.

Hetuesit thonë se janë gjetur prova dhe fakte të reja dhe për persona të tjerë përfshirë në sulmin me armë ndaj policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.