Vrasja e policit në Lazarat, ja kush janë tre të kërkuarit e fundit

lazaratPas kapjes se dy vëllezërve Arbion dhe Alban Aliko në Gjirokastër, forcat speciale RENEA dhe FNSH, janë përqëndruar sërish në kërkimet për arrestimin e tre personave të fundit të kërkuar.

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ende në listën e të kërkuarve, Bervin Bashon, Ani Hirin, dhe Bajram Bocin.

Kliko per me shume info

Ndërkaq burime nga organi i akuzës thanë se gjatë hetimeve të ditëve të fundit janë gjetur dhe siguruar prova të pakundërshtueshme për të arrestuarit.

LEXO EDHE:  Vendimi i BE-së për ndryshimin e orës, ja ç’ndodh pas mesnate

Hetuesit thonë se janë gjetur prova dhe fakte të reja dhe për persona të tjerë përfshirë në sulmin me armë ndaj policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here