Vajza e Kate Moss pranon të turpërohet ndonjëherë nga e ëma

Kliko per me shume info

katePadyshim që ajo është një ndër supermodelet më të famshme dhe më të paguara në botë, mirëpo për familjen e saj, ajo mund të jetë nënë nga e cila turpërohet vajza e saj ndonjëherë.

Vajza e Moss, 12 vjeçarja Lilah Grace, ka pranuar publikisht që ndonjëherë ndihet në siklet nga të bërat e nënës, dhe mund të nevrikoset me të, transmeton Koha.net, mirëpo në fund të fundit nënën e saj e do shumë.

Kliko per me shume info

Ndoshta Lilah Grace ju ka referuar incidentit të fundit të nënës së saj me kompaninë ajrore “EasyJet”, ku Moss u përzua nga aeroplani pasi që pati fjalosje me ekipin e aeroplanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.