Vajza e deputetit të PS me foto super-seksi në plazh

Kliko per me shume info

Era, vajza e deputetit Koco Kokedhima ka shijuar disa dite ne plazh ndersa ka ofruar edhe disa foto te nxehta dhe provokuese per publikun.
vajza-deputetit
era-kokedhima
era-kokedhima15

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.