Vajza e Albërie Hadergjonajt tregon format seksi në plazh

Kliko per me shume info

anxhelina-hadergjonaj15Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Alberie Hadergjojant,  kohët e fundit po shijon pushimet verore.

Ajo ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj Instagram, me format e saj të mrekullueshme fizike.

Kliko per me shume info

Anxhelina, që është e bija e Albërie Hadërgjonaj, është duke qëndruar një kohë të gjatë në Amerikë.

Ajo nuk po qëndron larg fansave të saj, fotografitë e Anxhelinës janë shumë tërheqëse dhe mjaft atraktive.
anxhelina-hadergjonaj151
anxhelinaaaaa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.