Sulmuesi i Bayern Munchen transferohet te Galarasaray?

Kliko per me shume info

podolski-i-lumtur-te-arsenali_hdSkuadra gjigante e Turqisë, Galarasarayt po interesohet për transferimin e sulmuesit gjerman Lukas Podolski.

Sulmuesi ka bërë me dije se dëshiron te rikthehet të Arsenali dhe se kalimi në Inter ishte një gabim, por drejtuesit e ekipit turk e duan për sezonin e ri. Në anën tjetër drejtuesit e Arsenalit ende nuk janë deklaruar për të ardhmen e lojtarit.

Kliko per me shume info

Lukas Podolski përveç Interit dhe Arsenalit ka luajtur edhe në Bundesliga për Kolnin dhe Bayern Munchen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.