Sulmuesi i Barcelonës transferohet tek Inter?

Kliko per me shume info

pedro14Skuadra e Interit vazhdon të jetë shumë aktiv në tregun e transferimeve. Pas transferimit të Kondogbia nga Moncao, kjo skuadër po e kërkon edhe një futbollistë të madh.

Fjala është për sulmuesin e Barcelonës, Pedro Rodriguez. Mediet në Itali raportojnë se sulmuesi spanjoll mund të transferohet në Itali për shkak se në këtë klub mund të luajë në vazhdimësi, dhe të Barcelona është zgjedhje pas Neymait, Messit dhe Suarezit.

Kliko per me shume info

Interi është interesuar edhe për Salahin e Fiorentinës, kurse pritet ta shes Xherdan Shaqirin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.