Skenat erotike në këngën e re të Bleros

Kliko per me shume info

Kengetarit nga Kosova, Blero duket se po i ecë mjaft mirë kënga më e re, të cilën e ka publikuar mbrëmë bashkë me videoklipin perkates.

Bashkëpunimi me reperin e TDS, Onat, po pëlqehet dhe ka marrë mbi 100 mijë klikime brenda 24 orësh.

Videoklipi më i ri i tyre, përmban edhe skena erotike. Aty shihet Blero në skena erotike me një vajzë në një dhomë hoteli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.