Shijak, gjendet kokainë në lokal, në pranga 19-vjecari

Kliko per me shume info

D.-Policise-DurresNjë 19-vjeçar është arrestuar dhe një tjetër person është shpallur në kërkim për drogë.

Burime të policisë bëjnë të ditur se Klevis Gjatës i është gjetur poshtë banakut në një lokal Eurolloto në hyrje të Shijakut, një sasi prej 6 gram kokainë.

Mbi të riun rëndon akuza e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike dhe përshtatje e lokalit për përdorim droge.

Kliko per me shume info

Mesohet se R. F, 25 vjeç është shpallur në kërkim në akuzën e organizimit të llotarive të palejuara dhe përshtatje të lokalit për përdorim droge.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.