Scherzinger i tregon Hamiltonit se çfarë ka humbur

Kliko per me shume info

sherzingerKëngëtarja e famshme Nicole Scherzinger për momentin është duke bërë pushimet dhe duke festuar ditëlindjen në Mykonos, Greqi.

Kohëve të fundit Scherzinger është listuar si një nga këngëtaret të cilave nuk u shiten albumet, transmeton Koha.net. Kjo bukuroshe nuk do ta dijë fare për këtë gjë, por është duke u kënaqur me pushimet e saj në Mykonos.

Kliko per me shume info

Në Greqi, gjatë fundjavës, ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe pastaj ka vendosur që të vazhdojë pushimet në këtë vend.

E veshur në bikini, në plazh, ajo ka shfaqur linjat e trupit të saj seksi dhe besohet se ka “goditur rëndë” ish të dashurin e saj, Lewis Hamilton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.