Salma Hayek kujton kohën kur ishte në Kosovë

SalmaHayek-fk-690x459Aktorja e famshme hollivudiane, Salma Hayek, ka kujtuar vizitën e saj që kishte pasur në Kosovë në vitin 1999.

48-vjeçarja ka postuar një fotografi në Instagram nga koha pas luftës, në të cilën shfaqet me ushtarët amerikanë.

Kliko per me shume info

Ajo shfaqet duke u argëtuar dhe duke bërë fotografi me ushtarët amerikanë që shërbenin asokohe në vendin tonë.

LEXO EDHE:  Këto 5 sjellje i bëjnë të tjerët të distancohen nga ju

“Me trupat në Kosovë, 1999”, ka shkruar aktorja krahas fotografisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here