Rovena Stefa publikon foton, sic e ka bërë nëna

Kliko per me shume info

rovena-stefaaaProvokimi i radhes nga Rovena Stefa.

Kengetarja ka publikuar nje foto sic e ka bere nena nga brezi e lart.

Pasi ka provokuar publikun me klipin e saj te fundit dhe me fotot qe ka percjelle ne rrjetet sociale, Rovena Stefa ka ekspozuar natyraliasht gjoksin e saj, te cilin e ka mbuluar vetem me dore. citon lajmifundit.al. Kjo eshte fotoja e disate ne radhe me te cilen Rovena Stefa provokon fansat e saj ne Intagram dhe ne rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.