Ronaldo tregon muskujt

Kliko per me shume info

ronaldoCristiano Ronaldo vazhdon pushimet e tij verore, kësaj here duke ekspozuar trupin muskulor.

Futbollisti portugez është fotografuar duke pushuar në Miami, derisa shoqërohej nga i biri i tij.

Kliko per me shume info

Ylli i Real Madridi është duke i kaluar këto pushime me miq si dhe me djalin e tij, por pa ndonjë femër në krah të tij.

Duket se ndarja nga Irina Shayk e ka bërë që ai të jetë më i kujdesshëm në lidhjet serioze dhe publike me femrat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.