Rihanna provokon me veshjen

Kliko per me shume info

Kengetarja 27-vjeçare Rihanna u fotografua me të brendshme në “West Hollywood”, duke tërhequr vëmendjen e paparacëve.

Bukuroshja nga Barbadosi përflitet së fundmi se është në hapat e parë të romancës me sulmuesin e Realit, Karim Benzema. Të dy ata janë fotografuar shpesh në publik dhe zërat që qarkullojnë nuk flasin vetëm për miqësi, pavarësisht se si futbollisti, ashtu edhe këngëtarja, nuk kanë komentuar asgjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.