Rama fton Fatos Nanon në 24-vjetorin e PS ?!

Kliko per me shume info

fatos nanoPartia Socialiste nuk e festoi 24-vjetorin e themelimit të saj pasi data e ketij pervjetori qelloi në fushatën për zgjedhjet vendore. Festa ne fakt vetem sa eshte zhvendosur pasi nesër do të festohet në ambientet e Teatrit Kombëtar.
Pasi ka marrë pjesën dërrmuese të bashkive, ata mund t’i festojnë dy gëzime në një ditë.
Kryeministri Edi Rama i ka ftuar në këtë festë të gjithë anëtarët apo ish-anëtarët e PS-së, përfshirë dhe ish-liderin socialist Fatos Nano.
Nano prej kohësh ka pasur fërkime me Ramën dhe nuk e shohin me sy të mirë njëri-tjetrin, por nesër gjithsesi do të trokasin gotat për ditëlindjen e 24 të Partisë së tyre.

5 COMMENTS

    • mos doje te thoshe qe e marrte Enveri saliun nje ore e me perpara te shpetoje i gjithe kombi yne?

  1. se mosvalle i keni ngaterruar vitet se kjo parti gezon jo 24 po 74 vjet se emrin nderruan ne 92
    nga PPSH ne PSSH
    pastaj ujku ujk mbetet nderron qimet po ujk////

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.