Putin dhe Berlusconi e kaluan fundjavën në Siberi

Kliko per me shume info

putiDmitry Peskov, zëdhënës i presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, tha sot se Putin dhe ish-kryeministri italian, Silvio Belusconi, e kanë kaluar funjavën së bashku në Siberi.

Agjencitë ruse të lajmeve raportojnë se Putin dhe Berlusconi, kanë qëndruar në një kompleks për pushim, që është pronë e firmës energjetike, Gazprom Neft.

Kliko per me shume info

Silvio Berlusconi, shok i afërt i Putinit, më herët e ka pritur familjen e presidentit të Rusisë në apartmanetin e tij për pushim në ishullin italian, Sardinia.

Më herët këtë vit, Berlusconi është liruar nga akuzat se e kishte paguar një prostitute të mitur për seks dhe e ka përdorë ndikimin e tij për ta fshehur këtë ngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.