Puthje lesbike Amber Rose dhe Blac Chyna

Kliko per me shume info

Ceremonia e çmimeve BET Awards ishte vendi ku Amber Rose dhe hip hop artistja, Blac Chyna zgjodhën të puthen. Të dyja kishin veshur veshje të njëjtë, pantollona dhe xhaketa të bardha dhe një bluzë të shkurtër me po të njejtën ngjyrë.

Puthja nuk ishte për të marrë vëmendje, thanë ato. Sipas tyre kjo puthje simbolizonte që ato e mbështesin komunitetin e homoeseksualëve dhe lesbikeve.

Kliko per me shume info

“Ne vendosëm që të vijmë së bashku dhe të festojmë faktin se martesat mes gjinisë së njejtë janë tashmë ligjore në 50 shtete” tha Amber për Enterntaiment Tonight, transmeton Klan Kosova.

“Ne mbështesim homoseksualët dhe lesbiket andaj vendosëm që të jemi shoqërueset e njëra tjetrës” vazhdoi ajo. Express

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.