Puthen në buzë Amber Rose dhe Blac Chyna

Kliko per me shume info

amber-rose15Amber Rose dhe Blac Chyna kanë shkëmbyer puthje në tapetin e kuq në Awards 2015, i cili u zhvillua të dielën në Tetarin Microsoft në Los Angeles.

Të veshura me të bardha ato kanë ekspozuar linjat e tyre dhe sigurisht kanë treguar hapur mbështetjen e tyre për martesat mes homoseksualëve.

Kliko per me shume info

Nga ana tjetër i dashuri i Rose, Machine Gun Kelly është shfaqur i vetëm në këtë event.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.