Prezantuesja shqiptare që po bën bujë me foto seksi në internet

Kliko per me shume info

eliona-pitarkaEliona Pitarka, një modele dhe prezantuese nga Tirana eshte duke terhequr vemendje te madhe ne rrjetet sociale dhe ne internet.

Ajo punon në një televizion lokal, por nuk është paraqitja televizive ajo për të cilën shquhet kjo vajzë.

Kliko per me shume info

Eliona është e famshme për format e saj super seksi, të cilat nuk heziton t’i shfaq në rrjetet sociale, citon expres.
eliona-pitarka15

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.