Prezantuesja “që vrau” Cristiano Ronaldon

Kliko per me shume info


Një prezantuese më të famshme të televizionit brazilian, Fatima Bernardes, në një program televiziv ka ngushëlluar familjen e Cristiano Ronaldos për humbjen e të afërmit të tyre.

Në momentin kur po shkëputej lidhja, ajo e kuptoi lapsusin dhe u mundua të rregullonte gabimin: “Doja të thoja Cristiano Araujo”.

Prezantuesja ngatërroi futbollistin portugez me një këngëtar të ri që ndërroi jetë pas një aksidenti automobilistik disa ditë më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.